Milí cestovatelé a fotografové,

rádi bychom vás všechny pozvali k účasti v naší soutěži o nejlepší cestovatelskou fotku na Instagramu.

Koktejl je už 25 let největším českým cestovatelským časopisem a už dlouho kolem sebe sdružuje komunitu známých českých cestovatelů a fotografů, kteří do časopisu přispívají svými poutavými články a skvělými fotografiemi. Před nedávnem jsme navíc spustili vlastní web www.ikoktejl.cz, který jste si rychle oblíbili a na kterém nám měsíčně bleskově přibývají čtenáři.

Abychom dali prostor dalším nadějným českým cestovatelům a fotografům, rozhodli jsme se uspořádat Soutěž o nejlepší cestovatelskou fotku na Instagramu.

Co můžete vyhrát

Baví nás objevovat nové talenty. V naší soutěži o nejlepší cestovatelsky zaměřenou fotku na Instagramu budete mít během jednoho měsíce šanci zveřejňovat na Instagramu své fotky s naším hashtagem #soutezkoktejl a dostat svoje fotky na dvoustránku nejprestižnějšího českého cestovatelského časopisu.

Soutěž bude probíhat do 10. června 2017, kdy vybereme 2 nejlepší české fotografy na Instagramu, jimž věnujeme každému dvoustránku v časopise Koktejl a představíme jejich tvorbu našim čtenářům.

Prvních 10 nejlepších fotografů navíc odměníme ročním elektronickým předplatným časopisu Koktejl v hodnotě 399 Kč.

Roční předplatné

v hodnotě 399 Kč

Dvoustrana s vlastními fotografiemi

a představením v časopise Koktejl

Pravidla soutěže

  1. Zveřejňuj na Instagramu od 10.5.-10.6.2017 své vlastní fotky s hashtagem #soutezkoktejl . Počet fotek není nijak omezený, můžeš zveřejnit jednu fotku nebo deset. Zvyšuješ tím svou šanci na výhru. Nezapomeň u každé fotky uvést soutěžní hashtag, jen tak ji můžeme dohledat a zařadit do soutěže.
  2. Dej sledovat naší stránku @ikoktejlcz na Instagramu, odkaz najdeš ZDE.
  3. Během soutěžního období vyber jednu svojí fotku, která by se podle tebe hodila do časopisu Koktejl nejvíc, a zmiň v popisku u fotky, že soutěžíš s @ikojtejlcz a označ nás pomocí @.
  4. Soutěž bude uzavřena 10.6.2017 ve 23:59 a výherci budou vyhlášeni 15.6.2017 ve 12:00 na této stránce a prostřednictvím zprávy na Instagramu. Deseti nejlepším bude předán poukaz na předplatné a se dvěma hlavními výherci se domluvíme na představení jejich tvorby v časopise Koktejl.

 

Přejeme všem hodně štěstí! 🙂

Komentáře