Chcete se připojit na letišti zdarma na internet? Expert přes počítačové zabezpečení a bloger v jedné osobě, Anil Polat, udělal neskutečnou laskavost všem cestovatelům, kteří chtějí být online. Vytvořil interaktivní mapu jménem WiFox obsahující Wi-Fi hesla k sítím napříč největšími letišti světa.

Takto vypadá: malá letadélka symbolizují na mapě letiště a na levé straně je seznam všech Wi-Fi sítí a jejich hesla.

Díky této mapě můžete zdarma surfovat na internetu na všech letištích světa

Foto: © google.com  

Používání služby je velice jednoduché. Řekněme, například, že se rozhodnete cestovat do Říma. Najedete si město na mapě nebo použijete vyhledávač nalevo. Zadáte například Leonardo da Vinci International Airport, a zjistíte, že na letiště najdete zdarma přístup k síti Wi-Fi Alitalia Lounge, která nepožaduje heslo. Dále třeba síť Aviapartner, která má heslo Aviapartner01.

Díky této mapě můžete zdarma surfovat na internetu na všech letištích světa

Foto: © google.com  

Služba je neustále aktualizována, samozřejmě hodně informací o nových sítích a nových letištích neustále přibývá. Pamatujte na mapku při plánování vaší další cesty…

Zdroj: BRIGH SIDE.

Baví vás naše články?

Na našem blogu zveřejňujeme jen střípky z toho, co se můžete dočíst v tištěné nebo elektronické verzi časopisu Koktejl. Vydejte se s námi objevovat svět. Díky předplatnému časopisu Koktejl budete neustále na cestách.

Komentáře