Vánoční svátky jsou obdobím klidu a pohody. Usaďte se tedy do svého oblíbeného křesla, dejte si svůj oblíbený nápoj a přečtěte si nové vydání magazínu Koktejl, které je v prosinci tématicky zaměřené na tyto významné svátky. Tématem měsíce je “Zázrak zrození”.

Vydejte se objevovat svět s magazínem Koktejl. Přečtěte si malou ochutnávku toho, co v aktuálním čísle najdete a pokud máte rádi všechno neustále ve své kapse, využijte možnosti elektronické verze magazínu za 39,- Kč.

Dům masa

Jak se slaví Vánoce v Betlémě, Ježíškově rodišti? Nechybí cukrová vata ani Santa. Nad adventním klidem bdí izraelští vojáci se samopaly.
Nativity

Blonďatá Venuše

Sandro Botticelli, geniální malíř žijící v renesanční Florencii, ovlivnil pohled na současnou ženskou krásu.

Sandro Botticelli, Nascita di Venere

Porodnice kaprů

Na české štědrovečerní hostině obvykle nechybí kapr. Většina z nich ale nepřišla na svět v rybníce. Přečtěte si reportáž z kapří porodnice.

Carp Farm 02

Vampýr nebo vyděděnec?

Unikátní informace z „pohřebiště vampýrů“ přináší jako první magazín Koktejl. Včetně rekonstrukce tváře člověka z hrobu číslo 8.

Vampire

Poklady a kostlivci Zlatého pobřeží

Ghana je země superlativů, jen na životní úrovni místních se to neprojevuje.
Ghana: Fufulsu

Pestří trogoni

Kvesalové, alias trogoni, jsou jedni z nejkrásnějších ptáků světa. Spatřit je v celé kráse ovšem stojí čas a hodně trpělivosti.

Scarlet-rumped Trogon

Zaujal vás obsah prosincového vydání? Kupte si aktuální číslo za 39,- Kč přes internet a nemusíte nikam ani chodit.

Komentáře