Jak objednat předplatné Koktejl?

Líbí se vám naše články a máte zájem o předplatné časopisu Koktejl? Na oficiálním webu časopisu Koktejl si nyní můžete objednat tištěné i elektronické předplatné časopisu Koktejl a udělat jím radost sobě nebo svým blízkým. 

Jak si můžete objednat předplatné Koktejl?

Velmi jednoduše. Stačí si vybrat z možností níže a kliknout na tlačítko tištěné přeplatné nebo elektronické předplatné Koktejl.
koktejl leden
01

Chci tištěné předplatné

Roční přeplatné 354 Kč, roční zlevněné (ISIC, Sphere Card) 319 Kč, dvouleté 708 Kč

02

Chci elektronické přeplatné

Jedno číslo 39 Kč, roční 234 Kč

03

Chci věnovat předplatné jako dárek

Předplatné Koktejl můžete věnovat jako dárek. Stačí zaškrtnout v objednávce vánoční nebo narozeninový certifikát a vyplnit adresu obdarovaného do políčka Odběratel. Dárkový poukaz si můžete vytisknout zde.
04

Chci si prodloužit předplatné

Pokud si chcete prodloužit přeplatné časopisu Koktejl, nemusíte nic vyplňovat. Vyčkejte prosím, až vám e-mailem nebo poštou automaticky zašleme nabídku na prodloužení předplatného.

Na co se můžete těšit, když si předplatíte časopis Koktejl?

Koktejl je původní český magazín o cestování a nejzajímavějších místech naší planety, který se vyklubal před čtyřiadvaceti lety díky nezlomné touze pár nadšenců. Na rozdíl od licenčních magazínů v něm najdete reportáže, články a dobrodružné příběhy vyhradně českých cestovatelů, publicistů a fotografů. Časopis Koktejl je pestrou přehlídkou toho nejzajímavějšího z cestovatelského světa. Vedle článků o exotickém cestování v něm objevíte kouzlo bližších destinací, nechybějí ani pravidelné výpravy po zajímavých koutech České republiky, ani střípky zajímavostí, od vědy přes historii po vesmír. Každé číslo časopisu Koktejl tvoří koktejl namíchaný z těch nejatraktivnějších ingrediencí, aby zachutnal co největšímu počtu čtenářů.

Nejste si jisti s předplatným? Navnaďte se našemi články

Nejste si jisti, jestli si chcete objednat předplatné Koktejl? Na našem blogu si nyní můžete číst vybrané články ze starších vydání časopisu, prohlížet si exkluzivní fotografie českých i zahraničních fotografů a objevovat inpiraci pro vaše další cesty. Pokud se vám budou naše články líbit a budete jich chtít číst více, můžete si časopis Koktejl kdykoliv předplatit nebo si koupit ve stánku či elektronickém obchodu aktuální číslo.

Prohlédnout si články z časopisu Koktejl ➡︎

Pin It on Pinterest