Letiště San Francisco – místo kde naleznete klid

Tipy a rady

21

únor, 2020

Cítíte se mizerně? Jste vystresovaní z nacházejícího letu? Dává vám život zabrat? Pokud budete mít přestup na mezinárodním letišti v San Franciscu, můžete narazit na skupinku zvanou Wag Brigade: je to skupina 22 načechraných a rozkošných psů (+ 1 vzácné letištní terapeutické prase jménem LiLou), kteří jsou vám k dispozici a jsou připraveni vás zbavit všech vašich starostí.

Letiště se spojilo se San Francisco Society for Prevention of Cruelty to Animals, aby představilo cestující psům, kteří jsou certifikováni podle programu Animal Assisted Therapy Program. Zvířata se potulují a pomáhají zlepšovat náladu všech.

 

Seznamte se s Wag Brigade!

Skládá se z 22 psů a 1 prasete, kteří pomáhají cestujícím relaxovat na mezinárodním letišti v San Franciscu

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SFOWagBrigade (@sfowagbrigade),

Toto je LiLou terapeutické prase, které zná spoustu triků

Všechna zvířata jsou certifikovanými asistenty

Program Wag Brigade začal v prosinci 2013 a od té doby se psi setkávají a zdraví každého, kdo se cítí trochu skleslý nebo potřebuje zvednou náladu. Prasátko LiLou se přidalo do týmu teprve nedávno. Je hypoalergenní, ví, jak dělat spoustu triků: umí pozdravit „mávnutím“ kopýtkem, stát na zadních, či  hrát si se svým klavírem!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SFOWagBrigade (@sfowagbrigade),

Každý pes má svůj vlastní jedinečný způsob, jak rozveselit vystresované cestující

Cestující mají tendenci se stresovat, když jsou jejich lety zpožděny nebo zrušeny. To je ten pravý čas, kdy nastupuje Wag Brigade!

Co na takové letiště říkáte vy? Neměly by naše letiště spustit podobný anti-stresový program? A nezapomeňte nás informovat v komentářích, pokud jste se někdy na letišti setkali s něčím podobným.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This