Category: 1999 / 01

Některé z nich se staly známými atrakcemi Las Vegas, obraz tanečnice Aki zdobí letadlo společnosti Western Pacific. Aki účinkuje ve hvězdné show nazvané „Into the Night“ (Do noci) a bývá svými promotéry označovaná jako „tanečnice 21. století“. Představení „Into the Night“ nabízí hotel Stardust, jeden z velkých lasvegaských hotelů, v jejichž klubech se zpravidla tanečnice na zakázku objevují.

DO NOCI

Proslulý díky tanečnicím je také Little Darlings Club, jehož specialitou jsou sprchové scény. Královnou těchto scén je Chelsea, jejíž číslo označily místní noviny Las Vegas Review-Journal jako nejlepší zábavu ve městě.

Zatímco některé kluby se snaží alespoň vzbudit zdání počestnosti, jiné jsou mezi tanečnicemi neblaze proslulé. Patří k nim třeba klub Cheetah?s. Dívky tu sice nejsou úplně nahé – musejí nosit miniplavky se šňůrkou vzadu – mohou ale sedat mužům na klín, čímž svým slušnějším kolegyním tvoří nevítanou konkurenci.

Nejsmutnější a nejnižší kategorii lasvegaských tanečnic tvoří dívky, které si tancem nedokážou vydělat. Za úplatu pak poskytují v klubových kabinkách orální sex, což se sice oficiálně nepovoluje, nicméně toleruje.

Tanečnice však k nočnímu Las Vegas patří a většina z nich si svou práci velice považuje. A ne vždy je k ní motivuje snaha vydělat si. Třeba Saphire pochází z poměrně dobře situované rodiny střední vrstvy, ovšem ráda se věnuje dvakrát týdně svým exhibicionistickým fantaziím. Pro vlastní potěšení a samozřejmě pro ty zelené papírky, které je doprovázejí jako symbol tohoto pouštního města s radovánkami noci, hernami, světly a erotickými sny…

Tanečnice Aki, přezdívaná „tanečnice 21. století“, je zobrazena na letadle společnosti Western Pacific. Aki začínala tančit ve známém podniku Crazy Horse v Paříži, potom odstartovala svou hvězdnou kariéru v Las Vegas. Místní noviny o ní píší: „Je 37 stop vysoká, dobře stavěná tanečnice vznášející se na obloze…“

Tami Boom tančí sprchový tanec v Little Darlings. Dívky se svléknou, odejdou do sprchy, namydlí se tekutým mýdlem, šamponem a holicím krémem. Hosté je potom hadicí s vodou umývají. Někdy tanečnice absolvuje až dvacet sprch za noční směnu. V zákulisí si pak musí ošetřit pokožku pleťovým mlékem, aby jim účinkem mýdla nadměrně nevysychala.

V klubu Cheetah’s tančí Saphire ve stínu velké televizní obrazovky, na které muži sledují americký fotbal. jejich oči těkají z dívek na hřiště. Saphire pochází ze středních vrstev a peníze vlastně nepotřebuje. Její matka je masérka, otec obchodní poradce. Celá rodina žije v krásném domě a všichni jezdí pěknými auty. Saphire je exhibicionistka, která nepohrdne penězi navíc. Její matka není jejím počínáním nijak nadšena, ale ani dívku nezavrhuje.

Lauren v zákulisí počítá své peníze. Klub dívky za tanec neplatí, to ony musejí klubu zaplatit poplatek za vstup. Po vystoupení odevzdávají klubu určitá procenta ze svého spropitného. Rodina Lauren ví o jejím striptýzovém počínání. Sama Lauren s pobavením zjistila, že všechny ženy v její rodině včetně babičky se někdy věnovaly striptýzu.

Pin It on Pinterest