Harmony_of_the_Seas_(ship,_2016)_001

Foto: Kees Torn

Harmony of the Seas – společnost Royal Caribbean v květnu letošního roku spustila na oceánské vody svou doposud největší loď. Harmony of the Seas, tedy ve volném překladu Harmonie moří je zároveň největší výletní lodí světa.

Obří plovoucí hotel je stavěný pro 5 479 hostů a 2100 členů posádky. Svojí velikostí překonala rekord jiné obrovské zaoceánské lodi, která také patří do flotily Royal Caribbean.

Největším lákadlem pro většinu pasažérů však není samotný fakt, že loď je největší na světě, ale komfort a množství zábavy, kterou loď Harmony of the Seas nabízí.

Harmony_of_The_Seas_(26615093623)

Foto: FacemePLS

Harmony of the Seas láká zábavou všeho druhu

Na lodi například můžete najít indoor skydiving (simulátor skoku padákem z letadla), obří skluzavku, která vás sveze do bazénu o několik pater níže, nebo roboty, kteří vám namíchají váš oblíbený nápoj. Pokud raději vyhledáváte klidnější aktivity, tak vás potěší vodní divadlo, muzikál Pomáda, nebo stromy osázený park, ve kterém se můžete procházet a pak se třeba zastavit a navečeřet v italské restauraci světoznámého britského šéfkuchaře Jamieho Olivera.

Ceny pobytu na lodi začínají na více než 1000 amerických dolarů, ale zažitek, který si z lodi odnesete vám určitě zůstane na vždy.

 

Prohlédnout si další fotky

Baví vás naše články?

Na našem blogu zveřejňujeme jen střípky z toho, co se můžete dočíst v tištěné nebo elektronické verzi časopisu Koktejl. Vydejte se s námi objevovat svět. Díky předplatnému časopisu Koktejl budete neustále na cestách.

Komentáře